Чергова допомога від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Дата: 22.06.2022 09:35

Завдяки налагодженій роботі влади всіх рівнів, допомоги міжнародних волонтерів та небайдужих українців, район і надалі отримує благодійну допомогу від міжнародних благодійних фондів і громадських організацій.

З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб Верховинська районна військова адміністрація отримала гуманітарну допомогу від філії компанії «Людина в біді» Україна. Представники Чеської Благодійної організації передали 95 наборів Food kits (general Food Distribution Food Kits) для внутрішньо переміщених осіб, котрі проживають в соціальних закладах територіальних громад Верховинського району, які вимушено переселилися з зони бойових дій та знайшли прихисток на Верховинщині.

« Щира подяка благодійникам за допомогу і підтримку . Дані продуктові набори будуть передані до соціальних закладів. Спільно з нашими міжнародними партнерами ми зможемо допомогти людям, котрі на собі відчувають усі жахіття війни»- зазначив голова РВА Василь Бровчук.