Допомога нашим захисникам - це основне завдання на сьогодні усіх нас з вами! На даний час тривають запеклі бої, тож використання сучасних засобів аеророзвідки має надважливе значення для успішного виконання завдань.

Дата: 20.06.2022 09:40

Фото без описуЦього тижня на звернення військових з нашого району, які боронять Україну в складі одного із підрозділів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади нами передано два сучасні квадрокоптери, які були надані військовій адміністрації місцевими волонтерами для потреб ЗСУ. До придбання одного з них також долучилися працівники поліції, служби безпеки, рятувальники та інші районні служби.

Наразі вони успішно працюють і з їхньою допомогою наші хлопці вдало знищують ворога. Щира вдячність від військових за надану допомогу!

???????? Разом до перемоги! Слава Україні!????????