Двох бійців з Верховинщини посмертно нагородили орденами "За мужність" ІІІ ступеня.

Дата: 17.06.2022 10:45

Це Владислав Білатчук та Андрій Дідківський. Указ про відзначення президент України Володимир Зеленський підписав 2 червня.

Нагородили військових за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також вірність військовій присязі.

34-річний Владислав Білатчук з с. Замагора та 46-річний верховинець Андрій Дідківський з початку повномасштабного вторгнення російських військ були в складі бойових бригад Збройних сил України. Обидва загинули на Київщині. Вони потрапили під обстріли під час виконання бойових завдань.

Наші славні Герої відійшли у засвіти. І?хні життя обірвалося... Але історіі? про них — великі та маленькі, про подвиги, про любов, про віру, про силу мріі? чи про звичаи?ні мирні дні мають жити.

Дякуємо нашим захисникам України!

Пам'ятатимемо їхній подвиг через роки й тисячоліття, через простори і світи, через долі і душі. Спочиваи?те з миром, дорогі Герої.