Спільно продовжуємо допомагати

Дата: 16.06.2022 10:42

В черговий раз Івано-Франківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України в особі голови Валерія Старченка передала районній військовій адміністрації гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, котрі тимчасово проживають у Верховинському районі.

Зокрема, постільну білизну, набори посуду, продуктові та гігієнічні набори.

15 червня головою РВА Василем Бровчуком передано частину благодійної допомоги соціальному закладу Вільний простір “Думка” у якому проживають більше 60-ти внутрішньо переміщених осіб з територій де ведуться бойові дії. Зокрема тут проживає і сім’я з Лисичанська в якій виховуються 10 прийомних дітей.

Щира вдячність за надання допомоги та величезну підтримку всім благодійникам, які організовують забезпечення базових потреб, що наразі виникають у людей котрі втікають від війни та облаштовуються на нових місцях, оскільки ми спільною працею робимо все можливе, щоб максимально допомагати одні одним. Спільно ми стаємо на захист нашої держави.

Разом неодмінно переможемо!