Дата: 15.06.2022 14:54

Внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Верховинського району можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Для того, щоб зареєструватися на грошову програму, необхідно прийти за адресою
смт. Верховина, вул І. Франка, 7, приміщення Верховинського ліцею 16 , 17, 20 червня 2022 року.
с. Устеріки, вул. Центральна25А, приміщення ЦНАП  21 червня 2022 року
Час роботи з 10.00 до 16.00 год.
Під час реєстрації потрібно буде надати інформацію з оригіналів документів, зокрема:
  • паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) кожної особи, яка реєструється;
  • довідка ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО (якщо є в наявності).
Один член сім'ї реєструє всіх інших членів родини. Допомога обмежена, тому після реєстрації грошова допомога надаватиметься найуразливішим ВПО. Реєстрація не гарантує отримання допомоги. Пріоритет надаватиметься ВПО, які відповідають певним критеріям уразливості, таким як сім’ї з літніми людьми, люди з інвалідністю, тощо.
Після реєстрації на грошову допомогу НАЙУРАЗЛИВІШІ особи, які не отримували грошову допомогу протягом 3(трьох) останніх місяців від ІНШИХ ГУМАНІТАРНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ,  будуть відібрані для отримання суми для покриття базових потреб в розмірі 2220 гривень на місяць на кожного члена родини впродовж 3 (трьох) місяців одним грошовим переказом через Ощадбанк (НЕ на банківську картку).

Після реєстрації обробка даних займе максимум 3-4 (три-чотири) тижні. Якщо вас вибрали для допомоги, ви отримаєте SMS з банку.

Відгуки про процес реєстрації, якість виконання програми та інші питання, звертайтеся на «гарячу» лінію - 0 800 210 174 (Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00) або надіслати листа на електронну адресу hotline.ukr@peopleinneed.cz.