ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Безоплатна консультаційно-правову підтримку співробітникам безоплатну консультаційно-правову підтримку співробітникам переміщених українських закладів вищої освіти і наукових установ українських закладів вищої освіти і наукових установ

Дата: 13.06.2022 11:43
Кількість переглядів: 89

Фото без опису

Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України у коаліції з ГО «Асоціація вчених -  внутрішньо переміщених осіб» та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення на базі Ресурсного Центру соціально-правової та професійної підтримки співробітників переміщених ЗВО/наукових установ, створеного за підтримки офісу Ради Європи в Україні реалізують програмну ініціативу «Правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії російської федерації».

У межах цієї програмної ініціативи планується надавати безоплатну консультаційно-правову підтримку співробітникам переміщених українських закладів вищої освіти і наукових установ, які постраждали внаслідок агресії російської федерації (реалізація вже триває).

Консультації надаватимуть висококваліфіковані правники, вчені та практики. Для надання консультації потрібно надіслати листа на скриньку: uссрlес@gmaі1.соm (у темі листа вказати: «Правова підтримка»). Дані консультації надаватимуться за чергою.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора