Усіх, чия робота та покликання - доносити до людей правду, вітаю з професійним святом!

Дата: 06.06.2022 16:15

Сучасне суспільство неможливе без інформації, без професійного погляду на події та факти нашого життя. Тому День журналіста — це не лише дата для представників четвертої влади, а й для кожного українця.

На жаль, вашу професію не назвеш найбезпечнішою і в мирний час, але однією з найважливіших вона точно є. Вас недарма називають четвертою владою, адже інколи ви робите те, що не під силу політикам, можновладцям, правосуддю. Щодня ви доводите, що словом можна боротися і перемагати.

Зараз журналісти воюють пліч-о-пліч із військовими на передовій, волонтерять, прориваючись під градом куль у гарячі точки нашої країни, б’ються на інформаційному фронті. За час повномасштабного вторгнення росії від рук окупантів загинуло вже 32 працівники ЗМІ. Вічна слава і пам’ять героям.

Дякую за вашу працю і бажаю вам міцного здоров’я, сталевих нервів, цікавих проектів і наполегливості в досягненні усіх цілей - як професійних, так і особистих.

З Днем журналіста!

Слава Україні!

Голова районної

військової адміністрації                                                     Василь Бровчук