«Діти України за мир»

Дата: 01.06.2022 09:51

Під таким гаслом відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у Верховинській громаді.

Цьогоріч, в умовах війни діти по особливому потребують любові, турботи та піклування, адже тисячі сімей з дітьми змушені були покинути власні домівки і втікати від бойових дій.

Відкриття  свята для юних гостей розпочалося з  молитви настоятеля храму Успіння Пресвятої Богородиці отця Юрія за мир і спокій в нашій державі.

З нагоди свята   малечу, їх вихователів,  батьків  та гостей  привітали посадовці та гості свята.

Перша заступниця голови районної військової адміністрації Світлана Уршеджук побажала кожній дитині  мирного неба, Божої підтримки, міцного здоров’я, щастя, веселих канікул, гарного майбутнього і здійснення всього задуманого.

Цього дня для всіх дітлахів організовано різноманітні майстер-класи, анімаційну програму, аквагрим,  малюнок на асфальті, фотозону- «Усмішка для наших дітей. Також відбувся   спортивний забіг «кілометр миру»

На завершення  святкування  для діток приготували смачні частування.

Талановитість нашого краю неперевершено продемонстрували маленькі солісти та вправні танцюристи, адже весь захід супроводжувався святковим концертом та різноманітними конкурсами за участі здобувачів освіти ЗЗСО і  гостей свята.