В Криворівні відбувся захід «Ярмарковий останній дзвінок»

Дата: 03.06.2022 09:32

Дану подію  відвідала перша заступниця голови районної військової адміністрації Світлана Уршеджук.  Поспілкувавшись із директоркою та педагогами ліцею, ознайомившись із запропонованими атракціями та програмою святкування, вона відмітила, що керівництво районної військової адміністрації висловлює щиру подяку за роботу всім працівникам освітянської галузі Верховинської територіальної громади, а саме за те, що Ваша згуртованість, відповідальність та благодійність у військовий час є гідним прикладом для наслідування, Ви завжди організовуєте і проводите заходи  на високому рівні.

«Дякую організаторам свята, дякую  керівникам освіти, педагогам, учням та їх батькам-благодійникам.  Ви робите неоціненну роботу,  завдяки  Вашій праці та  згуртованості  зібрано благодійні кошти для наших мужніх воїнів.  Разом ми зможемо все  і тільки спільними зусиллями переможемо ворога!» - підсумувала керівниця.

Протягом акції діяла виставка-продаж, ярмарка-продаж, де можна було придбати роботи учнів художнього відділу, випічку різноманітні солодощі та предмети декору.

Були організовані різні флешмоби, проведено майстер – класи для діток та квадро-прокат.

Наше майбутнє - наші діти!

Діти майбутнє України!

Творимо майбутнє разом!

Спільними зусиллями допомагаємо захисникам України!

Сьогодні, 2 червня  в Криворівнянському ліцеї пролунав останній дзвінок для школярів та випускників даного навчального закладу. В рамках якого було організовано та  проведено благодійний ярмарок «Мій світ завдяки Тобі захиснику».

Наше майбутнє - наші діти!

Діти майбутнє України!

Творимо майбутнє разом!

Спільними зусиллями допомагаємо захисникам України!