СЕРТИФІКАТИ ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ

Дата: 03.06.2022 09:27

2 червня перша заступниця голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук зустрілася з проректоркою Університету Короля Данила Іванною Бабецькою.

Під час зустрічі Іванна Бабецька вручила сертифікати для обдарованих дітей.

Дані сертифікати дають можливість отримання гранту на навчання за обраними напрямками підготовки в Університеті Короля Данила.

грант на безкоштовне навчання (грант оплата 100% вартості ) – 1 сертифікат;

грант на навчання (оплата 50 % вартості ) – 2 сертифікати;

грант на навчання (оплата 25% вартості) - 3 сертифікати;

грант на навчання (оплата 10 % вартості )- 6 сертифікатів

Університет Короля Данила запросив долучитися до щорічного турніру «Кубок Короля Данила -2022».

По завершенню зустрічі Світлана Ярославівна подякувала за візит, зазначила, що в важкий воєнний час надважливо підтримувати учнівську молодь та сприяти в подальшому навчанню в вищому навчальному закладі .

Варто відзначити, що даний захід проходить в рамках підписаного минулого року Меморандуму про співробітництво між районною адміністрацією та її громадами.