Гуцульщина попрощалася з загиблим Героєм, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність

Дата: 30.05.2022 14:37

Верховинщина  живим коридором на колінах із схиленими головами зустрічала свого Героя, який  загинув під час виконання службового завданняЮрія Карабчука уродженця села Голови.

Народився ЮРІЙ 6 травня 1987 року, закінчив Голівську загальноосвітню школу I-II ст., а після навчався у Вищому професійно-технічному училищі №13 в м.Івано-Франківськ. Був призваний до лав ЗСУ, де служив у Внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України 1 рік і 6 місяців.

???? «Був людина – свято. Завжди готовий прийти на допомогу, готовий до самопожертви, люблячий син, чоловік, батько, брат, побратим.

Словами неможливо описати увесь біль, які зараз відчуває кожен з нас. В цю гірку мить щиро поділяємо горе з рідними Героя. Схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава воїну України!????

Ми памятатимемо....

• Слава Героям України!

???????? Поховають Юрія  в рідному селі Голови завтра, 31травня, о 10 год.