День Героїв!

Дата: 24.05.2022 11:42

День Героїв!

До дня Героїв України

Посеред полум'я війни, конфліктів та двобоїв

Ми віддаємо гідності та честі привілей

Вшануємо сьогодні День героїв

День мужніх, сильних, самовідданих людей

Тих, хто загинули на полі бою

Хто проливав за Україну свою кров

Ми вклонимось сьогодні кожному герою

І віддамо йому пошану, віру та любов

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також Героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни.

У Верховині у День Героїв  вшанували  пам'ять усіх хто віддав своє життя за волю та незалежність України!

У заході взяли участь керівництво району, керівники військових та силових структур, громадськість.

«Сьогодні маємо нових Героїв, які своїм прикладом показують як варто любити рідну землю і тримають оборону, які воюють за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності.  Запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас є незламність наших Збройних Сил», – зауважив голова райдержадміністрації Василь Бровчук.