День Героїв України

Дата: 23.05.2022 12:41

Сьогодні, 23 травня, в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських захисників та захисниць, які виборюють свободу та незалежність України. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості.

У нинішній момент часу це свято – не лише данина пам’яті героям та героїням минувшини, а й день шани новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої України.

Зараз новітні Герої та Героїні України на різних фронтах та напрямках щоденно захищають Україну та український народ від російської окупації.

Неможливо висловити кількома словами ступінь душевної подяки та безмірної поваги до цих героїчних людей.

Наші воїни гідно тримають оборону і дають відсіч російським військам. Вони роблять усе, аби захистити нас і не дати агресору шансу на прорив.

Дякуємо і шануємо тих, хто став на захист незалежності, суверенітету і територіальної цілісності держави. Велика подяка Вам за мирне небо, низький уклін Вам та Вашим рідним! Віримо у вас, чекаємо вдома з Перемогою!

Слава Україні!

Героям Слава!

Голова  районної військової

адміністрації                                                                             Василь Бровчук