ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Європа підтримає Україну у післявоєнному відновленні інфраструктури

Дата: 20.05.2022 09:47
Кількість переглядів: 175

 


Фото без опису

 

Міністерство інфраструктури України має найвищі показники реалізації проєктів спільно з міжнародними партнерами. Відтак цей досвід буде основою для системної співпраці і забезпечення прозорості та ефективності усіх процесів з відновлення України, які відбуватимуться за підтримки Європейської комісії.

Про це заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, коментуючи затвердження Єврокомісією стратегічного плану «Відновлення України».

Як відомо, програма «Відновлення України» стане основним юридичним інструментом підтримки Європейським Союзом плану реконструкції шляхом поєднання грантів і позик. Вона буде закладена в бюджет ЄС, забезпечуючи тим самим прозорість, підзвітність та надійне фінансове управління цією ініціативою.

«Відбудова включає усі галузі, кожна з яких має свою специфіку, тому завдання Мінінфраструктури — забезпечити комплексні рішення для транспортного сполучення та високої мобільності», - зазначив Кубраков.

У Міністерстві інфраструктури України також виділили основні напрямки реконструкції в Україні:

- відбудова країни, зокрема інфраструктури, медичних установ, житла та шкіл, а також цифрової та енергетичної галузі відповідно до європейських стандартів;

- продовження процесу модернізації держави та її інституцій для забезпечення належного врядування та поваги до верховенства права шляхом надання підтримки адміністративного потенціалу та технічної допомоги, у тому числі на регіональному та місцевому рівнях;

- реалізація порядку денного з метою поглиблення економічної та соціальної інтеграції України та її народу до ЄС;

- відновлення економіки та суспільства України, сприяючи сталій та інклюзивній економічній конкурентоспроможності, сталій торгівлі та розвитку приватного сектору, водночас сприяючи «зеленому» переходу країни та цифровізації.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив, що Для кожної постраждалої області створюється вичерпний каталог інфраструктурних потреб, що згодом буде основою для допомоги від міжнародних партнерів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора