Об’єднуємо зусилля та координуємо спільні дії на місцях. У кожному районі та кожній громаді області.

Дата: 20.05.2022 09:36

Відбулась нарада з головами районних військових адміністрацій та очільниками територіальних громад області. На порядку денному були питання, які є першочерговими у забезпеченні життєдіяльності Прикарпаття станом на сьогодні.

Спілкувалися про економіку воєнного часу на Івано-Франківщині, зокрема про підвищений ажіотаж і певний дефіцит з пальним на автозаправних станціях, релоковані підприємтсва та посівну кампанію. Також говорили про створення належних умов на території області для внутрішньо переміщених людей та перспективи їх забезпечення тимчасовим житлом.

Розглянули також і блок «військових» питань. Насамперед, обговорили нагальні потреби наших захисників у місцях виконання бойових завдань, реабілітацію військовослужбовців та підтримку родин загиблих захисників.

Щиро дякую головам громад за злагоджену та ефективну роботу. Кожен з нас, на своєму місці, наближає Україну до перемоги. І разом ми обов‘язково переможемо.

Слава Україні! Героям Слава!