Голова районної державної адміністрації –начальник військової адміністрації Василь Бровчук з робочим візитом відвідав відділ прикордонної служби «Шибени»

Дата: 17.05.2022 14:06

Головна мета візиту - забезпечення виконання відділенням заходів правового режиму воєнного стану, зокрема, заходів у прикордонній смузі, контрольованому прикордонному районі, правил в´їзду, перебування, проживання та пересування громадян України.

В ході зустрічі голова військової адміністрації Василь Бровчук спільно з начальником ВПС «Шибени»  31 прикордонного загону імені генерал –хорунжого О. Пилькевича Західного РУ ДПС України  Ярославом Ясінським  та головою районної ради Юрієм Філипчуком обговорили питання матеріально-технічного забезпечення та готовності відділу прикордонної служби до несення служби.

По завершенню зустрічі Василь Петрович подякував за роботу прикордонників на території району і наголосив на тісній  спільній співпраці задля  перемоги нашої держави.