«Все буде Україна»

Дата: 13.05.2022 13:30

Під такою назвою У Верховині відбулася культурно-мистецька благодійна акція на підтримку наших захисників.

У заході взяли участь представники влади- заступниця начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації- начальник відділу культури і мистецтв Мирослава Корнелюк, перша заступниця голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, заступниця голови селищної ради Оксана Чубатько, представники відділу культури селищної ради, педагоги, дорослі та діти.

Під час акції глядачі мали змогу насолодитися виконанням національно-патріотичних, інструментальних та вокальних творів за участі учнів та викладачів Верховинської дитячої школи мистецтв, солістів та творчих колективів відділу культури Верховинської селищної ради. Протягом акції діяла виставка-продаж, ярмарка-продаж, де можна було придбати роботи учнів художнього відділу, випічку різноманітні солодощі та предмети декору.

Також під час мистецької благодійної акції паралельно відбулася акція від активістів «Мій світ завдяки тобі захиснику»

Для юних відвідувачів були організовані різні флешмоби, проведено майстер клас «Все буде Україна», організовано жест «Стіна підтримки».

Організатори акції вилучені кошти передадуть на потреби захисників з Верховинського району, які знаходяться в зоні бойових дій.