За останню добу не було жодного виклику екстреної медичної допомоги з підозрою на COVID-19

Дата: 12.05.2022 09:55

Протягом доби 11 травня в диспетчерській службі КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» не зафіксовано жодного виклику з підозрою на COVID-19. Про це розповів керівник закладу Мирон Матейко.

Посадовець зазначив, що вперше з початку пандемії протягом доби до клінічного центру не надходило викликів про надання допомоги чи транспортування нашими бригадами пацієнтів із підозрою на коронавірусну хворобу.

Додамо, що за добу в обласному центрі екстреної медичної допомоги зареєстровано 380 викликів, з яких у заклади охорони здоров’я області госпіталізовано 130 осіб.