В обласному центрі відкрили Центр журналістської солідарності

Дата: 04.05.2022 11:49

На базі Івано-Франківської обласної спілки журналістів відкрили Центр журналістської солідарності. Його координатором стала Вікторія Плахта, секретар Національної спілки журналістів України, відповідальний секретар обласного журналістського осередку. Про це йдеться на сторінці спілки у соціальній мережі «Фейсбук».

Зазначається, що центри журналістської солідарності НСЖУ працюють також у Львові та Чернівцях.

В івано-франківському центрі є відповідна комп'ютерна техніка, забезпечено доступ до Інтернету і телефонного зв’язку. Тож, вимушено переселені колеги-журналісти зможуть проводити тут зустрічі та онлайн-ефіри.

Керівництво спілки запрошує медійників, які через війну опинились на Прикарпатті, приходити в центр задля отримання необхідної допомоги. Зокрема, тут надаватимуть захисне екіпірування й аптечки першої медичної допомоги. В екстрених випадках журналісти, які евакуювалися з територій бойових дій, отримуватимуть одноразову матеріальну допомогу.

Додамо, що  центр функціонуватиме у середмісті Івано-Франківська за адресою вул. Січових Стрільців, 25, офіс 5; тел. 066 507 1024.