Прикарпатські спортсмени у складі збірної України з таеквон-до здобули призові місця

Дата: 03.05.2022 10:23

Умісті Пореч (Республіка Хорватія) завершився чемпіонат Європи з таеквон-до. До складу національної збірної команди України увійшли одразу сім спортсменів з Івано-Франківщини. За підсумками чемпіонату вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №1 обласної ради під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я та заслуженого майстра спорту Катерини Соловей вибороли наступні нагороди:

1 місце - Анна Сірокваша (вагова категорія 45кг);

1 місце - Кіра Чекіс (вагова категорія 60кг);

1 місце - Артур Кузьмін (вагова категорія +75кг);

2 місце - Тимофій Матвійчик (вагова категорія 50кг)

Завершальний змагальний день приніс четверту золоту нагороду чемпіонату Європи в командному спарингу серед юніорів. Попри важкі поєдинки спортсмени продемонстрували бойовий дух та жагу до перемоги. Варто зазначити, що за підсумками чемпіонату збірна команда України розмістилась на третьому загальнокомандному місці серед юніорів із-поміж 30 країн, що взяли участь.

Управління спорту та молодіжної політики облдержадміністрації вітає переможців та призерів змагань із блискучим завершенням чемпіонату та бажає не менш визначних спортивних досягнень в майбутньому!