У запеклих боях за Україну загинув ще один Герой з Верховинщини

Дата: 29.04.2022 18:01

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, під час виконання бойового завдання загинув  уродженець Верховинщини рядовий десятої гірськоштурмової бригади Дідківський Андрій Миколайович.

Андрій народився 22 вересня 1976 року. Закінчив Чернівецький економіко-правничий інститут. З 2015 по 2016 рік служив у зоні АТО/ООС. З  лютого 2022 року брав активну участь у бойових діях на території Київської області.

24 березня 2022 року внаслідок артобстрілу та авіаудару, здійсненого російськими окупантами, біля населеного пункту Кухарі Київської області отримав поранення несумісні з життям.

Схиляємо голови в глибокій скорботі перед мамою та рідними Героя. Розділяємо Ваш біль.  Його ім’я навіки буде викарбуване на сторінках історії нашого краю як взірець мужності, патріотизму, незламності. Пам'ять про нього завжди житиме в наших серцях! Вічна слава Герою!

Прощання з Героєм відбудеться 30 квітня о 10.00 год. в селищі Верховина біля Стелли Небесної Сотні.