26 квітня 1986 року Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

Дата: 26.04.2022 10:57

В результаті аварії на ЧАЕС було повністю зруйновано атомний реактор, у довкілля потрапили радіоактивні речовини, а хмара, що утворилася, рознесла їх на значні ділянки території колишнього Радянського Союзу.

36 років по тому російські окупанти захопили Чорнобильську АЕС і виникла загроза нової аварії. Завдяки героїзму наших бійців та атомників зупинено нову масштабну ймовірну атомну катастрофу.

Відтепер Чорнобильська АЕС нагадуватиме не тільки про найбільшу техногенну катастрофу, а й про мужність багатьох поколінь українських пожежників, військових, інженерів, вчених, причетних до захисту людей він наслідків «мирного атому».

Україна продовжує стояти на захисті ядерної безпеки світу! Не допустити більше такої катастрофи – наш моральний обов’язок перед усіма, хто постраждав від аварії, та перед майбутніми поколіннями.