«Великодні набори» з турботою та шаною до ветеранів ОУН-УПА в районі

Дата: 25.04.2022 10:13

В нашій країні триває війна, тому важко всім. Та хочеться, щоб Великдень прийшов до кожної родини, до кожного захисника нашої України, до кожної оселі.

Тому напередодні Пасхальних свят голова районної військової адміністрації Василь Бровчук разом і головою Верховинської станиці ОУН-УПА Юрієм Кречуняком передали благодійні «Великодні набори» комбатантам ОУН –УПА, котрі проживають на Верховинщині.

До придбання "Великодніх кошиків" долучилися працівники «НПП «Верховинський» Святий Великдень спонукає кожного із нас ще раз замислитись над духовними та моральними цінностями, робити добрі справи, розділили радість пасхальних днів з тими, хто особливо потребує підтримки.

«Турбота, подяка, підтримка та шана нашим братчикам ОУН-УПА дуже потрібна. Хочу подякувати директору «НПП «Верховинський» Михайлу Нечаю - за те, що з командою долучились до збору «Великодніх кошиків» для наших комбатантів. Хай Великодні передзвони в кожен дім принесуть світлу радість Воскресіння Христового та миру в нашій державі. Слава Україні. Героям Слава!»- сказав голова РВА Василь Бровчук.