ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ваш близький іде на війну – що треба пам’ятати

Дата: 22.04.2022 09:57
Кількість переглядів: 252

 

Фото без опису

 

Кількість українців, що бажають зі зброєю у руках захищати Батьківщину, продовжує зростати. Отже, ваша близька людина стає до лав захисників. Благословляйте його і запам’ятайте ключові правила, які нагадують у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Ці правила допоможуть у критичній ситуації і йому, і вам.

Перше. Слід мати якнайбільше інформації:

  • про те, в яку військову частину потрапив боєць і в який її підрозділ;
  • прізвище безпосереднього командира та його номер телефону;
  • два-три номери телефонів побратимів вашого близького;
  • знати місцезнаходження близької людини.

Щоб покращити надійність і безпечність такої комунікаційної складової, вам обом варто скачати на телефони месенджер Signal й за першої нагоди вояк має відписатись, де перебуває (назву населеного пункту або найближчого до нього).

*Боєць повинен мати жетон з вибитим на ньому прізвищем.

*Добре військовому підписувати і свій одяг з даними на внутрішній стороні.

*Порадьте вашому чоловіку/сину/брату вивчити напам’ять номер телефону когось з рідних. І коли він отямиться після поранення у шпиталі, то зможе зателефонувати навіть з будь-якого телефону, що буде у доступі.

*Важливо на війні триматися поруч із досвідченими бійцями, просто умудреними життям людьми – вони можуть знайти оптимальний вихід зі складної ситуації.

*Воїну треба бути запасливим – окрім додаткових набоїв, слід пам’ятати про аптечку, засоби гігієни, шматочок чогось калорійного на перекус, коли немає змоги повноцінно поїсти, трохи води, і не втрачати надії та здорового глузду в будь-якій ситуації.

*Правило виживання: на війні і навіть у в полоні виживає не найрозумніший і не найсильніший, а той, хто може пристосуватися до ситуації і швидко та правильно оцінює нові обставини. Найбільші шанси в того, хто має швидку реакцію та здатний ухвалювати нестандартні рішення.

*ГОЛОВНЕ ПРАВИЛОне панікуйте, не обривайте телефони, якщо з бійцем якийсь час немає зв'язку, все буде добре!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора