МОЗ змінили терміни відображення COVID-сертифікатів у Дія

Дата: 18.04.2022 14:54

Нещодавно #МОЗ разом із Міністерство цифрової трансформації України та НСЗУ Національна служба здоров'я України змінили терміни відображення COVID-сертифікатів у Дія.

Міністерство в інфографіці надає відповіді на найпоширеніші питання щодо нових змін, а саме:

• Чи впливає зміна терміну відображення сертифіката в Дії на термін чинності документа?
  • Навіщо змінювати термін відображення документа, якщо це не змінює його термін чинності?
  • Тепер бустер потрібно робити після 545 днів від дати отримання 2-го щеплення?
  • Скільки часу можна користуватися українським COVID-сертифікатом за кордоном?

Бережіть себе та пам’ятайте, що вакцинація від COVID-19 зменшує ризик тяжкого перебігу хвороби.Фото без опису