У Верховині почав свою діяльність ХАБ-центр надання допомоги «БФ Карітас Коломия»

Дата: 13.04.2022 15:42

З метою забезпечення речами першої необхідності потребуючих внутрішньо-переміщених осіб та моральної підтримки  людей, які змушені були покинути свої домівки з окупованих областей – у Верховинському районі відчинив свої двері благодійний фонд «Карітас-Коломия».

Перша заступниця голови військової районної адміністрації Світлана Уршеджук відвідала осередок ХАБу, поспілкувалася з організаторами  та представницею центру Терезою Болехівською. Оглянули набори продуктів харчування,  набори особистої гігієни та обговорили порядок отримання допомоги для вимушено переселених людей.

Світлана Ярославівна відмітила важливість всіх тих, хто причетний до даної  благодійної  справи і зазначила, що керівництвом району з початку війни в Україні щоденно налагоджується та забезпечується співпраця із благодійними організаціями та  волонтерськими представниками. Адже, тільки об’єднавшись спільно ми зможемо забезпечити потребуючих всім необхідним. Ваша підтримка є дуже важливою в непростих та складних умовах сьогодення. Щира подяка за Вашу допомогу.

Постраждалі  особи  із зони бойових дій, які тимчасово проживають  та є зареєстрованими на території району мають можливість звернутися по допомогу до даного благодійного центру, що зараз  розташувався в приміщенні Верховинського коледжу туризму і готельного господарства  по вул. Шевченка 57.

За детальною інформацією про отримання допомоги особам, які тимчасово є зареєстрованими  на території району та всім бажаючим долучитися до волонтерської роботи в ХАБі «БФ Карітас Коломия»   звертайтеся за  номером телефону….  – представниця ХАБ-центру Тереза Болехівська.