Світлана Онищук відвідала Верховинщину

Дата: 11.04.2022 11:11

Важливо відвідувати громади області, щоб на власні очі побачити, у яких умовах живуть тимчасово переміщені особи, як функціонують гуманітарні хаби та як громади пристосовуються до життя у нових умовах, умовах воєнного часу.

Верховинщина стає прихистком для людей, які через війну втратили власне помешкання, роботу. Також громади району приймають міжнародну гуманітарну допомогу, сортують її, формують відправлення та надсилають у ті області нашої країни, де зараз тривають активні бойові дії.

Тут швидко пристосувалися до життя в умовах війни, стали надійним тилом, проте не забувають про звичні, довоєнні клопоти: здійснюють заходи щодо запобігання паводкам, опікуються налагодженням ефективного навчального процесу та роботи закладів охорони здоров’я.

Дякую голові військової адміністрації Василь Бровчук та очільникам громад району за активну щоденну роботу. Ваша команда є прикладом злагодженої та ефективної роботи. Разом до перемоги.

Слава Україні! Героям Слава!