ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулося спільне засідання Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад

Дата: 06.04.2022 09:58
Кількість переглядів: 146

  


Фото без опису

У відеоконференції взяли участь заступник директора департаменту – начальник управління Офіс децентралізації департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Володимир Попович та спеціалісти департаменту.

З початком жахливої війни з російськими окупантами Прикарпаття стало для всієї України надійним тилом та опорою. На сьогодні громади мужньо протистоять російській агресії і, як ніколи, об’єднані у боротьбі за суверенітет, незалежність, свободу, демократію.

На засіданні обговорили можливості надання міжнародними благодійними організаціями фінансової, психологічної, юридичної та гуманітарної допомоги тимчасово переміщеним особам.

Також висвітлювались питання щодо підтримки з боку УСПП у продовженні реалізації українсько-литовських проектів в Україні та чинники, що полегшують ввезення іноземної (в тому числі литовської) продукції.

Йшлося й про нові актуальнi для воєнного часу напрями співпраці: спільне будівництво доступного швидкомонтованого тимчасового та постійного житла; інженерний аутсорсинг із України для литовських компаній; можливості запровадження спеціальних умов для українських компаній та промислових підприємств, що постраждали від військових дій, у вільних економічних зонах Литви.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора