Разом ми обов’язково переможемо – Світлана Онищук головам територіальних громад області

Дата: 05.04.2022 15:14

В обласній державній адміністрації відбулася чергова нарада з головами районних військових адміністрацій та очільниками територіальних громад області, під час якої йшлося про життєдіяльність громад Прикарпаття та об’єднання зусиль задля забезпечення країні надійного тилу.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Обговорено питання утворення добровольчих формувань територіальних громад, поселення та реєстрації тимчасово переміщених людей, а також логістики гуманітарних вантажів.

Зазначалося, що з перших днів війни територіальні громади Івано-Франківщини об’єдналися, аби спільно протистояти ворогу та забезпечувати країні надійний тил.

«Ми як військова адміністрація перебуваємо з головами громад на постійному зв’язку, щоб забезпечити чітку координацію та злагодженість дій, – зазначила голова облдержадміністрації Світлана Онищук. – Дякую усім за сумлінну роботу. Переконана, що разом ми обов’язково переможемо».