В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ДОПОМАГАЄМО ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ.

Дата: 01.04.2022 15:15

Станом на 1 квітня у Верховинському районі тимчасово проживають 5644 особи, з них 4289 особи зареєстровані у Верховинській територіальній громаді, 902 у Білоберізькій та 453 особи у Зеленській громаді.

Щодня кількість осіб, які вимушені покидати власні домівки через активні бойові дії на території їхнього постійного проживання зростає.

Багато з них проживають зараз у комунальних закладах територіальних громад, у школах району тому для нас важливо облаштувати комфортні умови для їхнього проживання.

Щира подяка начальнику Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлані Онищук за оперативне реагування та сприяння у наданні чотирьох пральних машинок для територіальних громад нашого району.

Їх надала шведська компанія «Електролюкс».

Разом переможемо!

Слава Україні!