Працюємо разом. Працюємо 24/7. Забезпечуємо країні надійний тил.

Дата: 01.04.2022 09:50

Працюємо разом. Працюємо 24/7. Забезпечуємо країні надійний тил.Фото без опису

Від початку війни ми прийняли в області вже більше 119 000 людей. Ми зустрічаємо, розміщуємо та надаємо найнеобіхідніше: їжу, одяг, засоби особистої гігієни.

Посиляємо та намагаємося створити максимально комфортні умови перебування. З перших днів розміщення виникла потреба у пральних машинах. Ми звернулися за допомогою до благодійників, на наше прохання одразу ж відгукнулася шведська компанія «Електролюкс».

І вже сьогодні ми зустрілися з головами військових адміністрації та очільниками територіальних громад, щоб передати 140 пральних машин у ті заклади області, де зараз проживають люди, у яких дім відібрала війна.

Також, там же провели робочу нараду. Ми на постійному зв’язку з головами військових адміністрацій та теритоторіальних громад, об’єднуємо зусилля та координуємо дії.

Дякуємо шведській компанії «Електролюкс», яка оперативно відгукнулася на потребу та надала необхідне обладнання.

Разом ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! Героям Слава!