ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: В області активно реалізуються урядові програми підтримки українців, які постраждали від війни

Дата: 31.03.2022 11:24
Кількість переглядів: 176

 


 

Фото без опису

«Українці з тих областей, де ведуться найактивніші  бойові дії, можуть отримати державну фінансову допомогу у розмірі 6500 гривень. Це підтримка для ФОПів, які не можуть працювати через війну. Перелік областей, підприємці яких матимуть можливість отримати ці кошти, можна переглянути на порталі «Дія», - розповіла сьогодні під час прес-брифінгу начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Важливо, що впроваджується урядова програма  підтримки українців, які вимушено покинули свої домівки через військові дії. Мова йде про фінансову підтримку забезпечення роботою та житлом.

«Держава забезпечить виплату кожному переселенцю в Україні щомісячну мінімальну грошову допомогу в сумі 2000 гривень, для дитини – 3000 гривень. Реалізується також програма працевлаштування переселенців, 600 переселенців звернулися до обласного центру зайнятості щодо працевлаштування. Державою  запроваджуються виплати усім роботодавцям, які влаштовують на роботу переселенців.  Кожен роботодавець, який приймає на роботу, створює додаткове робоче місце для тимчасово переселеного українця, отримає від держави компенсацію за кожного 6500 гривень», - зауважила очільниця області.

Світлана Онищук розповіла про важливу соціальну програму, яку запровадило Міністерство розвитку громад та територій України щодо житлової підтримки українців, які вимушено переїхали із зон бойових дій. «Прикарпатці  насправді добрі та чуйні, прихистили багатьох переселенців.  Власникам житла, які безкоштовно допомогли та допомагатимуть  біженцям із проживанням, державна відшкодовуватиме 450 гривень  у  місяць, за кожну гостинно прийняту людину, незалежно від віку, для компенсації виплат за комунальні послуги», - зазначила посадовиця.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора