Україна бореться з російським агресором. Європейські держави підтримують нас, надаючи гуманітарну допомогу

Дата: 25.03.2022 15:22

За сприяння волонтерів, благодійного фонду «Підгір’я» та громадської організації «Європейська асоціація платників податків» днями на Прикарпаття надійшли чергові гуманітарні вантажі з Іспанії та Республіки Польща. Від української громади у провінції Малага ми отримали 16 тонн допомоги, а це медикаменти, засоби гігієни, одяг, продукти харчування, в тому числі і дитячі, дитячі іграшки. Дві тони гуманітарних вантажів надіслали благодійники з Польщі.

Сьогодні проводиться їх інвентаризація. Найближчим часом Івано-Франківська військова адміністрація забезпечить оперативну доставку необхідної допомоги в області, де відбуваються активні воєнні дії.