Президент запровадив щоденну загальнонаціональну хвилину мовчання

Дата: 16.03.2022 09:09

Щоранку о 9:00 в Україні буде хвилина мовчання за всіма, хто загинув внаслідок вторгнення Росії в Україну. Сьогодні, 16 березня, Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний Указ. Про це він повідомив під час чергового звернення до народу України.

«Сьогодні я підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування пам’яті усіх українців, які загинули у нашій вітчизняній війні. Усіх, кого ми втратили через вторгнення Росії, через терор, розв’язаний окупантами. Щоранку о 9-ій годині на всій території нашої держави будемо згадувати українців, які віддали своє життя – всіх. Всіх, хто воював, усіх військових та всіх цивільних, дорослих та дітей. Усіх-усіх, хто міг би ще жити, якби Росія не почала цю війну. Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну!», – сказав Президент України Володимир Зеленський.