Дата: 10.03.2022 10:25

Під час війни потрібно особливо виважено ставитися до інформації, яку ви поширюєте. Перш ніж щось постити задумайтеся, а які можуть бути наслідки поширення цього повідомлення?

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності при Міністерстві культури та інформаційної політики підготували поради, щодо типів повідомлень, розповсюдження яких може бути дуже шкідливим у воєнний час. ??

Ворог проводить інформаційні операції, щоб розколоти суспільство, але наша сила – у єдності. ????????

Зберігайте холодну голову, фільтруйте інформацію та вірте в нашу армію!