До відома жителів області

Дата: 09.03.2022 10:21

Економіка воєнного часу вимагає вибудувати ефективну роботу всіх підприємств, мобілізувати ресурси і створити нову логістику.

Пані Тетяна Коротка - заступник бізнес-омбудсмена. Разом зі сім’єю переїхала на Прикарпаття зі столиці, де зараз тривають активні бойові дії.

Сьогодні обговорювали механізми діяльності бізнес-структур в нових реаліях, важливість безперервного функціонування великих підприємств і роботи малого бізнесу, а також можливості подальшої співпраці та допомоги області від Business OMBUDSMAN Council.

Я вкотре звертаюсь до підприємців Прикарпаття із закликом відновлювати свою роботу. Нам важливо, щоби бізнес в області працював.

Також наголошую, що у такий складний час неприпустиме підвищення цін. Це також стосується вартості оренди житла та тарифів на проїзд