ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звернення військового комісара Івано-Франківщини

Дата: 28.02.2022 09:36
Кількість переглядів: 190

 

Фото без опису

      Шановні мешканці Івано-Франківської області!

Наша демократична країна, її майбутнє перебуває під загрозою Російської навали.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Івано-Франківської області цілодобово виконують поставлені завдання загальної мобілізації людських і транспортних ресурсів для захисту України.

Усіх військовозобов’язаних громадян, віком від 18 до 60 років, як чоловіків так і жінок, закликаємо в найкоротший термін прибути до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та зайняти місце серед захисників України у скрутний для всіх нас час.

Закликаємо справжніх патріотів України, не чекаючи повістки, самостійно прибути до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Призваним по мобілізації військовозобов’язаним буде виплачуватись грошове забезпечення військовослужбовця згідно посади та військового звання.

Також згідно Закону України за ними зберігатиметься місце роботи, посада та середньомісячний заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності, а також у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Ніхто не має права вимагати від військовозобов’язаного, який призивається по мобілізації, написання заяви про звільнення з роботи!

Військовослужбовці призвані по мобілізації також отримають все необхідне речове, продовольче забезпечення та повноцінний соціальний пакет військовослужбовця.

Звертаємося до керівників територіальних громад, керівників підприємств, установ, організацій забезпечити найскоріше прибуття військовозобов’язаних до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і доставку до військових частин.

Керівники підприємств, які мають часткові наряди від районних (міського) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на забезпечення транспортними засобами частин військових частин Збройних Сил та інших військових формувань України, зобов’язані увійти у взаємодію з відповідними територіальними центрами та забезпечити своєчасну поставку техніки та її передачу до військових частин.

При відсутності або несправності визначеної техніки необхідно оперативно здійснити її заміну.

Шановні прикарпатці! Наші воїни героїчними зусиллями захищають Київ, Харків, Охтирку, Херсон, Чернігів, чим не дають можливість вільно просуватися ворожим військам до наших домівок, виборюють цінний час для нашої підготовки та розгортання військ. Вони чекають від нас своєчасної допомоги!

Від згуртованості всіх залежить майбутнє нашої держави.

Слава Україні!

Героям слава!

Військовий комісар 

Івано-Франківського обласного територіального центру 

комплектування та соціальної підтримки полковник                      Володимир Ярмошук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора