Нарада

Дата: 23.02.2022 16:38

Вчора 22 лютого в.о. керівника апарату районної державної адміністрації Галина Максим´юк провела робочу нараду з працівниками райдержадміністрації.

У ході наради  окреслено першочергові робочі питання, зокрема,

- стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації за 2021 рік в контексті вимог Указу  Президента  України від 26.07.2005 року №1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України».

- про підсумки роботи із зверненнями громадян в районі за 2021 рік в контексті вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
- про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 14.01.2021 року №2 «Про перспективний план роботи районної державної адміністрації на 2021 рік».

Завершальним питанням  обговорили  про проведення класифікації посад державної служби.

За підсумками проведення наради скоординовано роботу на поточний   тиждень.