робота_є : працевлаштування Марії Микитин

Дата: 22.02.2022 15:30

До Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи за професією продавець продовольчих товарів звернулася Марія Микитин.

Під час співбесіди з рекрутером районної філії Марія отримала всю необхідну інформацію про режим роботи, умови праці та основні вимоги щодо кандидата на вакантну посаду продавця продовольчих товарів до новоствореного роботодавця ФОП Шимків Діани Романівни.

Рекрутер організувала зустріч М.Микитин з роботодавцем і після успішної співбесіди Марія була працевлаштована.

Сьогодні основним завданням служби зайнятості є задоволення кадрових потреб роботодавців та працевлаштування шукачів роботи. І саме завдяки оперативній роботі рекрутерів служби зайнятості вирішити дані питання вдається в найкоротший термін.