У Верховинській районній філії проведено міні-ярмарок

Дата: 22.02.2022 15:19

22 лютого 2022 року працівниками Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок на замовлення фізичної особи - підприємця Дмитра Шкрібляка.

Відкрив захід Юрій Кікінчук – заступник директора- начальник відділу надання соціальних послуг районної філії, який поінформував учасників про ситуацію на ринку праці району та розповів про послуги служби зайнятості для шукачів роботи.

Оксана Струк – провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями районної філії, провела коротку презентацію роботодавця.

Представник роботодавця розповіла про діяльність Д. Шкрібляка та повідомила про актуальну вакансію продавця-консультанта. Безробітні мали можливість поспілкуватися із представником роботодавця та отримати вичерпні відповіді  на свої запитання. В результаті проведеного заходу дві безробітні особи погодилися укласти із роботодавцем договір на професійне навчання із подальшим працевлаштуванням.