Презентація проєкту «Комплексне, конкурентноспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах»

Дата: 17.02.2022 09:50

16 лютого  в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулася ділова зустріч із делегацією Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) за участю керівництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації і управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації та Катажини Чаплицької – координаторки проєкту «Комплексне, конкурентноспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах».Презентовано проєкт «Комплексне, конкурентноспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах» та обговорено питання щодо реалізації даного проєкту на території окремих районів Івано-Франківщини.

За підсумками зустрічі визначено, що проєкт буде впроваджуватися протягом чотирьох років у гірських населених пунктах. Він спрямований на підтримку малих агровиробників, а саме: надання грантів на розвиток від Європейського Союзу; технічне консультування; маркетинг і промоцію сільськогосподарської продукції.

Проєкт співпрацюватиме з тими малими агровиробниками, які хочуть створювати додану вартість у сільському, рибному та лісовому господарстві, а саме у виробництві бринзи, меду, грибів, ягід та іншого.

Зазначимо, що реалізація цього проєкту сприятиме подальшому розвитку сільського господарства та агротуризму в нашій області.