На Івано-Франківщині за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 760 осіб

Дата: 17.02.2022 09:39

Усічні 2022 року з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 1016 роботодавців.

Посилення співпраці служби зайнятості з роботодавцями сприяло тому, що в базі даних налічувалося 1186 вакансій.

Протягом січня цього року статус безробітного мали 9,8 тис. осіб. За сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 760 осіб, зокрема 640 зареєстрованих безробітних. Набули нових професій та підвищили кваліфікацію 426 безробітних. Крім того, 25 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами, у січні 2022 року становила 8,0 тис. осіб, з яких 6,9 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

Станом на 1 лютого цього року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,6 тис. осіб