Сьогодні на всіх телеканалах країни проходить Марафон єднання «#UAразом»

Дата: 16.02.2022 16:29

У День єднання, 16 лютого, на провідних загальнонаціональних та регіональних телеканалах відбувається Марафон єднання «#UAразом». Усі телеканали країни фактично мовлять однією картинкою.

Телемарафон складається з ранкового та вечірнього ефірів. Ранковий тривав з 8:00 до 10:00, а вечірній пройде з 19:00 до 22:00.

Під час ефірів підійматимуть важливі суспільно-політичні питання, які цікавлять та турбують українців. Серед спікерів: представники влади, лідери громадської думки, волонтери. Вони говоритимуть на тему єднання, а також про наративи, які допомагають об’єднувати нашу країну. Відкрив марафон Президент України Володимир Зеленський.

Марафон Єднання «#UAразом» транслюватимуть протягом дня телеканали: 1+1, 2+2, ТЕТ, Уніан ТБ, 1+1 International, СТБ, НК, ICTV, ICTV Ukraine, ОЦЕ, Інтер, Інтер+, НТН, K1, K2, Мега, Zoom, Enter-фільм, Україна, Україна 24, НЛО, Індіго, Еспресо, Прямий, 5 канал, 4 канал, 24 канал, UA:ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA:КРИМ, Дом, Рада, Перший кримськотатарський телеканал АTR. А ще регіональні мовники: UA: Буковина, UA: Вінниця, UA: Волинь, UA: Дніпро, UA: Донбас, UA: Житомир, UA: Чернігів, UA: Закарпаття, UA: Запоріжжя, UA: Карпати, UA: Кропивницький, UA: Київ, UA: Львів, UA: Миколаїв, UA: Одеса, UA: Полтава, UA: Рівне, UA: Суми, UA: Тернопіль, UA: Харків, UA: Херсон, UA: Поділля, UA: Черкаси, телерадіокомпанія «Аверс», телевізійна компанія «Приват ТБ Дніпро», телерадіокомпанія «Рівне 1», Дніпро ТБ, телерадіоорганізація «Ліга», телеканал «АТН», «Реал-Медіа», незалежна телерадіокомпанія «ІРТА», телерадіокомпанія «Люкс», телеканали «Київ», LIVE, ODESSA-LIVE та «Типовий Київ».

Також марафон підтримають радіогрупи «TAVR Media» та «Український Медіа Холдинг».

Транслювати марафон будуть також Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання. Відповідний указ №53/2022 опублікований на сайті глави держави.