У Верховині відзначили День єднання

Дата: 16.02.2022 15:01

Указом Президента України Володимира Зеленського 16 лютого оголошено Днем єднання.

Без єдності немає незалежності. Це доведено всією багатовіковою боротьбою за волю Української держави. Цінуймо і шануймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності.

Сьогодні 16 лютого біля Стели Героїв Небесної Сотні урочисто підняли Державний Прапор України та спільно виконали Державний Гімн України.

У виконанні Державного Гімну України взяли голова райдержадміністрації Василь Бровчук, голова районної ради Юрій Філипчук, голова селищної ради Василь Мицканюк, колективи Верховинської районної державної адміністрації, районної ради, селищної ради, установ, організацій району учнівська молодь.

За збереження нашої держави та всіх її громадян священнослужителями району була виголошена спільна молитва.

На завершення Василь Бровчук закликав усіх присутніх бути єдиними та сильними духом заради підростаючого покоління, воїнів, що боронять наші кордони та рідної неньки України.