Обговорено роботу системи цивільного захисту за минулий рік

Дата: 11.02.2022 09:44

Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Ільчишина, за участю начальника управління з питань цивільного захисту ОДА Володимира Стебницького відбулася нарада щодо підсумків роботи Івано-Франківської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту за 2021 рік.

Участь у заході взяли представники головного управління ДСНС в області, керівники структурних підрозділів ОДА, голови РДА, територіальних громад, керівники установ та організацій, які входять до функціональної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту області.

Йшлося про основні пріоритетні завдання відповідних структур щодо забезпечення готовності аварійно-рятувальних підрозділів до дій за призначенням; забезпечення належного рівня пожежної та техногенної безпеки на територіях новостворених громад, а саме сприяння та надання методичної допомоги у створенні на територіях громад області підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони; виконання комплексу заходів щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них, зокрема в житловому секторі та природних екосистемах, виконання комплексу заходів щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків та продовження співпраці з міжнародними організаціями стосовно надання міжнародної технічної допомоги.