Проведено тренінг «Підготовка до співбесіди з роботодавцем»

Дата: 04.02.2022 12:26

Фото без опису3 лютого 2022 року Верховинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено тренінг «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» для безробітних громадян за участю начальника відділу «Верховинське бюро правової допомоги» Коломийського МЦ надання БВПД Ірини Кікінчук.

Метою заходу було оволодіння навичками для успішного проходження співбесіди з роботодавцем.

Фахівець з профорієнтації районної філії розкрила деякі секрети вдалої співбесіди з роботодавцем, ознайомила з основними правилами підготовки до зустрічі, прийомами самопрезентації та ділового спілкування, наголосила на важливості бути переконливими, коректними, не втрачати самовладання, проявити стресостійкість та зацікавленість.

З метою підвищення правової грамотності серед населення І. Кікінчук надала інформацію про можливість отримання консультацій і правової допомоги у питанням оформлення та розірвання трудових відносин, соціального захисту у разі певних життєвих ситуацій, а також надала відповіді на запитання безробітних.