ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Україні з 1 лютого почала діяти постанова КМУ, якою встановлено мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети

Дата: 04.02.2022 13:12
Кількість переглядів: 221

 


 Вже з 1 лютого 2022 року ціни на пластикові пакети зафіксували – інформують спеціалісти сектору контролю за  регульованими цінами головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Згідно з рішенням уряду, щонайменше 2 грн вартують торбинки без ручок та бічних складок; 2,50 грн такі ж, але з бічними складками; 3 грн – звичайна «маєчка».

Розповсюдження пластикових пакетів здійснюється виключно на платній основі згідно ст. 2 ЗУ «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України».

Роздрібні ціни на пластикові пакети не можуть бути нижчими за мінімальні ціни, що встановлюються Кабінетом міністрів України.

Вимоги ст. 2 Закону України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» щодо заборони розповсюдження пластикових пакетів не поширюються на:

  1. біорозкладні пластикові пакети;
  2. надтонкі пластикові пакети шириною до 225 міліметрів (без бокових складок), глибиною до 345 міліметрів (з урахуванням бокових складок), довжиною до 450 міліметрів (з урахуванням ручок), що призначені для пакування та/або транспортування свіжої риби, м’яса та продуктів із них, сипучих продуктів, льоду та розповсюджуються в об’єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка.

Заборона на безкоштовне розповсюдження одноразових пластикових пакетів набрала чинності з 10 грудня 2021 року.

Заборона на поширення пакетів до 50 мікрометрів вступить в дію з березня 2022 року, а заборона на використання всіх пакетів товщиною до 50 мікрометрів – з 1 січня 2023 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора