Реконструкція будівлі з добудовою навчального корпусу

Дата: 02.02.2022 15:16

У селі Красноїлля триває реконструкція будівлі з добудовою навчального корпусу та спортивного залу ліцею. Роботи на об’єкті розпочались цьогоріч у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Проєкт з реконструкції школи в процесі і є дуже масштабним і соціально важливим. Особисто перевірив, як зараз просуваються справи на об’єкті та поспілкувався з підрядником і директором ліцею. Будівельно-монтажні роботи проходять активно. Після їх завершення в селі з’явиться оновлений ліцей, де учні зможуть проходити повний освітній цикл. Відповідно, завершивши реконструкцію, ми вирішимо дві нагальні проблеми: забезпечимо жителів села належними освітніми послугами та зменшимо завантаженість навколишніх шкіл, оскільки цей навчальний заклад є опорним», – зазначив Василь Бровчук.