ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Верховині розповіли про переваги легального працевлаштування

Дата: 24.01.2022 14:13
Кількість переглядів: 214

 

Фото без опису

21 січня 2022 року працівники Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели семінар на тему «Легалізація трудових відносин, детінізація заробітної плати та відповідальності за недотримання вимог законодавства про працю».

Відкрила захід директор районної філії Марія Семенюк, яка розповіла про стан ринку праці у районі, роль служби зайнятості та її функції.

«Головною метою служби зайнятості є працевлаштування кожного безробітного на робочі місця з достойною заробітною платою і соціальним захистом та в свою чергу забезпечення кожного роботодавця кваліфікованими працівниками», - зазначила М. Семенюк

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Надія Прокопишин розповіла учасникам про переваги офіційного працевлаштування та про можливі ризики нелегальної праці. Також вона наголосила на тому, що кожен громадянин, який влаштовується на роботу повинен пам’ятати, що заробітна плата «в конверті» позбавляє його соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії у майбутньому.

Саме тому для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин, які регулюються Конституцією України, Кодексом Законів про працю, Законом України «Про зайнятість населення».

Наприкінці заходу присутні отримали відповіді на усі запитання, які їх цікавили.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора