Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 24.01.2022 17:10

Фото без опису24  січня під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Бровчука  відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії йшлося про посилення протиепідемічних заходів у зв’язку із запровадженням на території Івано-Франківської області «червоного» рівня епідемілогічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.01.2022 року.

Василь Петрович  зазначив, що ситуація із захворюваності населення на COVID-19 в районі та області, на жаль, ускладнюється і кількість хворих збільшується.  Від сьогодні  24 січня 2022 року встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Івано-Франківській області.

Голова райдержадміністрації Василь Бровчук  наголосив на посиленій  роботі усіх структур, що забезпечують життєдіяльність району, відповідальності кожного за свою ділянку роботи, особливу увагу потрібно звернути на посиленні контролю за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів.

Згідно з рішенням районної комісії ТЕБ та НС, на території району запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Органам місцевого самоврядування, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та господарювання доручено забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зокрема, головам  селищної , сільських рад, керівникам закладів охорони здоров’я району доручено:

- КНП «Верховинська районна лікарня Верховинської селищної ради»,  КНП «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги»   вжити заходів щодо підготовки закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 та при необхідності, дообладнання закладів охорони здоров’я необхідним медичним обладнанням, медикаментами, засобами для проведення дезінфекції, індивідуального захисту та централізованою подачею медичного кисню;

- збільшити кількість тестувань методом полімерної ланцюгової реакції та експрес – тесту на визначення антигена корона вірусу SARS-CoV-2;

- забезпечити контроль за дотриманням критеріїв госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, шляхом неухильного виконання галузевих стандартів організації надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19);

- переглянути та продовжити графіки роботи пунктів щеплення та вакцинації з урахуванням можливості їх роботи в більш зручний для населення час.

- Районному  відділенню поліції головного управління  Національної поліції в Івано-Франківській області, управлінню Держпродспоживслужби у Верховинському районі  доручено забезпечити здійснення посиленого контролю за виконанням запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Також  рекомендовано  територіальним громадам Верховинської селищної ради, Білоберізької сільської ради, Зеленської сільської ради розглянути питання щодо переведення навчального процесу на дистанційну форму навчання;

-  забезпечити щоденне інформування   та широке  висвітлення засобам масової інформації, зокрема,   районній газеті «Верховинські вісті»,   радіо «Гуцульська столиця»  та інших офіційних веб-ресурсах  для проведення   інформування та роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язкового дотримання  червоного  рівня   небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території  району.